وبسایت آموزشی ققنوس

تولید عینک هوشمند برای کنترل لوازم خانگی و سایت‌ موسیقی

به گزارش مهر به نقل از دیجیتال ترندز، شرکت نورت فوکالز از تولید عینک هوشمندی خبر داده که یکی از قابلیت‌های منحصر به فرد آن، کنترل سایت اسپاتیفای است. این سایت که یک پلتفرم مشهور پخش موسیقی به حساب می‌آید از این پس با استفاده از عینک هوشمند نورت فوکالز قابل کنترل است.

 

به بیان دیگر، برای تغییر موسیقی در حال پخش و کم و زیاد کردن صدای آن در سایت اسپاتیفای از این به بعد می‌توان از عینک یادشده استفاده کرد. برای این کار از یک حلقه کوچک که بر روی یکی از دسته‌های این عینک نصب شده، استفاده می‌شود.

 

از این عینک می‌توان برای مسیریابی سریع و دریافت اطلاعات ترافیکی و میزان تأخیر وسایل حمل و نقل عمومی نیز بهره گرفت. یکی دیگر از قابلیت‌های جذاب این عینک تبادل پیام است که به خصوص در نشست‌های کاری مفید خواهد بود. عینک یادشده قادر به ضبط فایل صوتی و سپس ارسال خودکار متن آن از طریق ایمیل است تا گیرنده بتواند پیام مدنظر را مطالعه کند.

 

نمایش اطلاعات آب و هوایی، پشتیبانی از دستیار صوتی هوشمند الکسا برای کنترل لوازم خانگی سازگار با این فناوری، قابلیت اتصال به گوشی‌های اندرویدی یا آیفون و پشتیبانی از بلوتوث از جمله دیگر قابلیت‌های این گوشی ۶۰۰ دلاری است که به زودی روانه بازار می‌شود.

سایت شرط بندی بت اسپات