وبسایت آموزشی ققنوس

نحوه تنظیم مجدد iPad

دلایل زیادی وجود دارد که بخواهید iPad را مجدداً تنظیم مجدد کنید: شاید شما بخواهید آن را بفروشید یا اشکالی وجود دارد که فقط با تنظیم مجدد آن می تواند برطرف شود.

با این حال همیشه آسان نیست – گزینه تنظیم مجدد iPad در منوی تنظیمات پنهان است ، و حتی وقتی آن را پیدا کردید پنج نوع مختلف تنظیم مجدد وجود دارد که می توانید انجام دهید.

به همین دلیل ما این راهنمای مفید را برای کمک به تنظیم مجدد iPad خود تهیه کرده ایم. 

چگونه اطلاعات خاصی را از iPad خود پاک کنید :

برای خلاص شدن از اطلاعات خاص از iPad خود ، مانند سابقه موقعیت مکانی ، می توانید پاکتهای خاصی از اطلاعات را تنظیم کنید.

ابتدا تنظیمات برنامه (Settings) را باز کنید – به طور پیش فرض در صفحه اصلی قرار دارد ، و نماد با رنگین کمان خاکستری است. سپس ، در لیست گزینه ها در سمت چپ ، “General” را انتخاب کنید.

اکنون، به پایین این لیست بروید. در پایین ، بالای ‘Shut Down’ گزینه ‘Reset’ است – این گزینه را انتخاب کنید و به شما یک لیست بزرگ از گزینه ها ارائه می شود.

منوی تنظیم مجدد iPad

برای بازنشانی برنامه هایی که در صفحه اصلی خود دارید می توانید ‘Reset Locations and Privacy’ را انتخاب کنید ، ‘Reset Home Screen Layout’همه پوشه ها را حذف کنید ، ‘Reset Keyboard Dictionary’ کلمات ذخیره شده و تنظیمات واژگانی را حذف کنید. و  ‘Reset Network Settings’ برای فراموش کردن کلمه عبورهای Wi-Fi ذخیره شده شما است.

چگونه می توان iPad خود را دوباره تنظیم کرد:

اگر می خواهید گزینه هسته ای را انتخاب کنید و iPad خود را دوباره به دستگاهی برگردانید که اولین بار آن را گرفتید ، گزینه ای برای آن وجود دارد.

البته به یاد داشته باشید که ابتدا از همه اطلاعات خود پشتیبان تهیه کنید ، یا آنها را در فضای ابری یا فلش مموری ذخیره کنید ،(اگر چیزی وجود دارد که نمی خواهید آن را از دست دهید).

ابتدا دستورالعمل های قبلی را دنبال کنید تا به منوی  ‘Reset’ برسید.

اکنون گزینه ‘Erase All Content and Settings’ را انتخاب کنید. برای اطمینان به دستگاه خود ،باید گذرواژه خود را وارد کنید و مطمئناً داده های خود را پاک می کنید ، و سپس iPad شما شروع به پاک کردن اطلاعات خود می کند.

این روند طول نمی کشد ، و به زودی یک iPad جدید را خواهید داشت.

سایت شرط بندی بت اسپات