وبسایت آموزشی ققنوس

گلکسی فولد پر سروصدای سامسونگ نیامده دچار مشکل شد!

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سامسونگ با تولید گوشی هوشمند تاشوی خود قرار است آینده گوشی‌ها و تبلت‌های هوشمند را به نمایش بگذارد و تغییراتی اساسی در این صنهت به وجود آورد اما بعد از این که شرکت کره‌ای سامسونگ، گلکسی فولد را برای آزمایش‌کنندگان و منتقدان حوزه فناوری فرستاده است، این کاربران گزارش داده‌اند که گوشی‌های تاشوی سامسونگ با مشکلی اساسی در صفحه نمایش خود رو به رو هستند.

اولین مشکلی که در فضای مجازی از نمایشگر گلکسی فولد سامسونگ گزارش شده، به وجود آمدن بی دلیل برآمدگی در قسمت وسطی دو صفحه نمایش است. دو متخصص از دو خبرگزاری بزرگ جهان در حوزه فناوری این مشکل را گزارش داده‌اند اما دلیل آن را در حد حدس و گمان باقی گذاشته‌اند. این دو متخصص علت اصلی به وجود آمدن برآمدگی در صفحه نمایش گوشی را لولای آن می‌دانند که به صفحه نمایش فشار می‌آورد اما این مشکل پس از مدتی باعث به وجود آمدن پیکسل‌های خاموش در نمایشگر می‌شود.

این تنها مشکلی نبود که برای گلکسی فولد و کاربر آن به وجود آمده بود، بلکه به تازگی یکی از متخصصان حوزه فناوری در خبرگزاری CNBC به نام استیو کواچ گزارش داده است که یک خط ضخیم از پیکسل‌های کناره نمایشگر گوشی از جایی که گلکسی فولد تا می‌شود، از کار افتاده و هیچ قسمتی از آن روشن نمی‌شود و چیزی را به نمایش نمی‌گذارد. این متخصص همچنین گزارش داده است که سمت چپ صفحه نمایش این گوشی هوشمند تاشو به طور مداوم سوسو می‌زند و همین مسئله باعث می‌شود تا صفحه نمایش بزرگ گلکسی فولد بی استفاده شود.

در مشکل بزرگی که مارک گورمن، منتقد فناوری خبرگزاری Bloomberg گزارش کرده است دیده می‌شود که پیکس‌های نمایشگر گلکسی فولد به مرور سیاه می‌شوند و همین مسئله مشکلات را برای سامسونگ دو چندان می‌کنند. وی در گزارش خود نوشته است که پیش از این فقط قسمتی از نمایشگر غیر قابل استفاده بود اما گورمن به تازگی گزارش داده است که در حال حاضر فقط قسمت کوچکی از سمت راست نمایشگر گوشی محتوا را نمایش می‌دهند. وی همچنین اشاره کرده است که نمایشگر گلکسی فولد در اثر برخورد ناخن او به نمایشگر، فرو رفتگی پیدا می‌کند.

اخبار,موبایل،لپ تاپ وتب لت,گلکسی فولد

مشکل آخر این بود که یکی از کاربران یوتیوب با این گوشی داشت. وی در گزارش خود نوشته است زمانی که لایه پلیمری گلکسی فولد را برداشته است، صفحه نمایش گوشی به طور کامل از کار افتاده است. در حالی که، این لایه فقط جنبه حفاظت از صفحه نمایش را دارد و نباید با برداشتن آن، گوشی دچار مشکل شود.

سامسونگ در بیانیه‌ای به چنین مشکلاتی پاسخ داده و اعلام کرده است که این شرکت به دنبال دلایل به وجود آمدن این مسائل در گلکسی فولد است و به زودی راه حل همه این مشکلات را پیدا و گوشی را بدون نقص روانه بازار خواهد کرد.

 

سایت شرط بندی بت اسپات